REGULAMIN

EMILIA KOTOWSKA

Zapoznaj się z poniższym regulaminem i wszelkimi informacjami dotyczącymi możliwości przystąpienia do zabiegu.

Przed zabiegiem pigmentacji brwi najlepiej nie regulować ani farbować  brwi na 3 tygodnie przed, pozwoli to na dobranie najbardziej naturalnego kształtu.

Jeśli skóra w okolicy ust lub brwi jest przesuszona należy ja nawilżyć, dobrze jest wykonać peeling.

U osób ze skłonnością do opryszczki na 2-3 dni przed pigmentacją ust zaleca się przyjmowanie 2x dziennie leku Heviran 800, lek należy przyjmować przez kolejne 3 dni po pigmentacji.

Przed makijażem  kresek na powiekach należy odstawić odżywki do rzęs na min. 2 miesiące przed zabiegiem oraz zdjąć sztuczne rzęsy.

Nie wolno spożywać alkoholu i narkotyków w ostatnich 24hNie wolno zażywać leków rozrzedzających krew przed i w dzień pigmentacji np. Aspiryna.

Powiększone usta- najlepiej najpierw wykonać zabieg makijażu permanentnego ust a po miesiącu wypełniacz. Jeżeli już to zrobiłaś trzeba odczekać minimum miesiąc. 4 tygodnie po ostrzykiwaniu twarzy można wykonać zabieg  mikropigmentacji.  Plastyka powiek lub lifting twarzy.- Dopiero po upływie od 6-12 miesięcy można wykonać zabieg  MP w zależności od opinii lekarza prowadzącego.

Jeżeli coś Cię niepokoi i masz pytania odnośnie zabiegu, przygotowania się do niego  skontaktuj się ze mną.

Skóra po zabiegu może być podrażniona i spuchnięta, objawy te są przejściowe.

Kolor bezpośrednio po pigmentacji  będzie intensywny i zblednie o około 50% w trakcie procesu gojenia.
Należy traktować miejsce pigmentowane jak ranę, aby nie wdała się infekcja. Pamiętaj aby nie drapać miejsca poddanego zabiegowi.

Po zabiegu koniecznie przestrzegamy zaleceń linergistki w odniesieniu do pielęgnacji, niestosowanie się do zaleceń może wpłynąć negatywnie na efekt końcowy.

Okres pełnej regeneracji i stabilizacji koloru następuje po upływie ok. 40 dni.
Po 6-8 tygodniach obowiązkowa jest korekta.

Brak korekty to najczęściej niedokończony zabieg.

 • Ciąża, okres połogu i laktacji
 • Zmiany skórne w obszarze poddawanym zabiegowi
 • Łuszczyca w fazie aktywnej i bielactwo
 • Skłonności do tworzenia keloidów
 • Alergia na farby, środki relaksujące ( np. lidocaina)
 • Nieustabilizowana cukrzyca
 • Hemofilia, choroby nowotworowe
 • Opryszczka
 • Epilepsja, arytmia serca
 • Zapalenie spojówek, dot, pigmentacji powiek
 • Kuracja sterydami
 • Choroby autoimmunologiczne,
 • Stosowanie leków rozrzedzających krew,
 • Leki retinoidy
 • Nie można stosowac odzywek stymulujących wzrost rzęs oraz nie można mieć sztucznych rzęs w przypadku pigmentacji powiek
 • Przeziębienie w dniu zabiegu
 • Spożywanie alkoholu w ostatnich 24h.

Regulamin

 1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu oraz zasad.
 2. Zapoznaj się z przeciwwskazaniami do zabiegu, ponieważ jeśli w czasie konsultacji okaże  się, że Twój stan zdrowia nie pozwala na wykonanie zabiegu to niestety nie zostanie on wykonany, a zadatek oraz termin przepadnie.
 3. Przy rezerwacji terminu na makijaż permanentny wymagany jest zadatek w wysokości 100zł.
 4. Na uregulowanie zadatku Klient/ka ma 7 dni od momentu zapisu. Jeśli tego nie zrobi rezerwacja zostaje automatycznie anulowana, a zarezerwowany dotychczas termin staje się dostępny dla innych Klientów.
 5. Jeżeli zabieg się odbędzie, to jego cena pomniejszona jest o wartość zadatku.
 6. Zadatek można uregulować przelewem na konto bankowe.
  NUMER KONTA 13 1090 1548 0000 0001 1937 9993
  W tytule przelewu należy wpisać datę zabiegu oraz imię i nazwisko Klienta.
 7. Klientka ma prawo odwołać wizytę na 3 dni przed zaplanowanym terminem. Jeśli odwołanie wizyty odbędzie się w terminie krótszym niż 3 dni przed planowanym zabiegiem wówczas Klient zobowiązuje się na swoje miejsce znaleźć inną osobę. Jeśli na zarezerwowaną wizytę nie znajdzie się osoba chętna wówczas przedpłata przepada.
 8. Klientka ma prawo do zmiany terminu wizyty najpóźniej na 24 h przed planowaną wizytą, rezygnacja z terminu w ostatniej chwili .
 9. Klientki, które miały kiedykolwiek wykonywany makijaż permanentny na danym obszarze (nawet mało widoczny) są zobowiązane przy zapisie powiadomić mnie o tym fakcie, ponieważ zdarza się, że zabieg makijażu permanentnego powinien zostać poprzedzony laserowym usuwaniem śladów po starym.
 10. Podczas zabiegu makijażu permanentnego wykonywana jest wizualizacja i wybierana jest odpowiednia metoda makijażu permanentnego. Rodzaj metody oraz pigmenty wybierane są przeze mnie i dopasowane do naturalnej urody Klientki.
 11. Decydując się na zabieg , zapoznaj się wcześniej z moimi pracami.
 12. W przypadku, gdy Klientka nie akceptuje zaproponowanego kształtu, metody i koloru pigmentu oraz decyduje o rezygnacji z pigmentacji podczas wizyty – zadatek nie jest zwracany.
 13. Jeśli Klientka ma umówioną darmową korektę przysługującą w ciągu 60 dni od daty zabiegu makijażu i na tę wizytę nie przyjdzie/nie odwoła na 24 godz. to uważa się ją za odbytą i kolejna umówiona korekta jest już płatna – dokładną cenę usługi w tej sytuacji ustalamy podczas wizyty. Każdy 1 miesiąc opóźnienia to dodatkowa opłata 100 zł.
 14. Jeżeli Klientka jest zza granicy i nie może odbyć korekty w ciągu 60 dni od daty pierwszego zabiegu, to istnieje możliwość wydłużenia umownego okresu, należy jednak zgłosić fakt przebywania za granicą . Jeśli Klientka nie zgłosi się w terminie 3 miesięcy od dnia pierwszej wizyty na korektę makijażu, to po tym czasie korekta jest już płatna. Cenę ustalamy podczas wizyty.
 15. Jeżeli Klientka, która wykonywała zabieg makijażu permanentnego brwi ,po zabiegu dowiaduje się o ciąży i odkłada korektę makijażu do okresu po porodzie, i chce dokonać korekty np. po ok. roku to wówczas cena zabiegu to 50% aktualnej ceny makijażu permanentnego.
 16. Makijaż permanentny zmienia swoją intensywność w kolejnych miesiącach po zabiegu dlatego po roku zaleca się wykonanie korekty płatnej, której koszt zgodnie z cennikiem to 50% aktualnej ceny makijażu permanentnego. Korekta po upływie min. 2 latach od ostatniego zabiegu makijażu permanentnego to koszt 100% aktualnej ceny lub w wyjątkowych sytuacjach wycena indywidualna.
 17.  Zdarza się, że  skóra opornie chłonie pigment bądź całkowicie go odrzuca, nie jest to wina osoby wykonującej zabieg, dlatego zwrot środków za usługę jest nie możliwy.
 18. Każda dodatkowa korekta ( po dwóch obowiązkowych zabiegach) to koszt 150zł
 19. Korekty makijażu permanentnego po innych salonach są zawsze wyceniane indywidualnie.
 20. Zastrzegam sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.
 21. Zastrzegam sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po ustaleniu z Klientką innego, dogodnego dla obu stron.