CZYM JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI?

Makijaż permanentny brwi to gwarancja idealnego wyglądu Twoich brwi zawsze i wszędzie bez nakładu czasu.
Twarz jest naszą wizytówką, a brwi są jej nieodłączną częścią.
Nie jest prostym – idealnie dobrać grubość brwi, ich kształt, długość czy osadzenie, a przede wszystkim znaleźć czas na codzienne wykonanie pracochłonnego makijażu.

Brwi są BARDZO ważne!

Znacznie zmieniają wygląd naszej twarzy, nadają charakteru, odświeżają oraz podkreślają spojrzenie, dlatego ważnym jest, aby zawsze wyglądały estetycznie.

Makijaż permanentny brwi jest zabiegiem, który pozwoli Ci zapomnieć o codziennym podkreślaniu tej części twarzy. Zaoszczędzi Twój czas i sprawi, że będziesz czuć się i wyglądać świetnie w każdej sytuacji!

“Jeśli oczy są zwierciadłem duszy – brwi są ich ramą “
Autor nieznany


JAK WYGLĄDA ZABIEG MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI?

Zabieg makijażu permanentnego brwi polega na wprowadzeniu pigmentu w warstwę skóry, za pomocą specjalistycznego urządzenia.
Miejsce okolic brwi zostaje znieczulone za pomocą kremu. Po ustaleniu kształtu brwi, dobraniu metody oraz pigmentu, przystępujemy do wykonania makijażu permanentnego.
Zabieg makijażu permanentnego wykonujemy w momencie braku przeciwwskazań. Sprawdź co dyskwalifikuje Cię przed zabiegiem oraz jak pielęgnować skórę po zabiegu.Wykonanie makijażu permanentnego wymaga precyzji, dokładności i czasu. Każdy zabieg jest wykonywany na innej klientce oraz innej skórze przez co czas jego trwania może się różnić. Szacunkowo jest określany na około 2h, może on jednak ulec zmianie .
Zabieg jest uznawany za skończony z oczekiwanym efektem dopiero po korekcie wykonywanej do 60 dni po pierwszym zabiegu.
Zapoznaj się z regulaminem.

METODY WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Metoda ombre/ metoda power effect.

Makijaż permanentny brwi metodą ombre lub power effect polega na subtelnym podkreśleniu brwi, dzięki któremu uzyskujemy bardzo naturalny wygląd. Metody te polegają na bardzo delikatnej pigmentacji u nasady brwi, przechodzącej stopniowo do coraz ciemniejszej i intensywniej zaznaczonej końcówki.Podkreślona zostaje również dolna linia brwi. Różnica pomiędzy metodą ombre a power effect tkwi w drobnych szczegółach, co ma wpływ na efekt końcowy.
Ombre: efekt naturalnego przejścia od nasady brwi do ciemniejszej końcówki, dzięki cieniowaniu,
Power effect: bardziej intensywna wersja ombre, barwnik zostaje rozproszony na powierzchni całego łuku brwiowego dając efekt pudru.

Metoda włoskowa.

Jest to metoda makijażu permanentnego brwi polegająca na pigmentowaniu skóry za pomocą małych linii przypominających włoski. Grubość, długość oraz rozmieszczenie kresek pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Dzięki metodzie włoskowej odbudujemy i uzupełnimy utracone włoski brwiowe, zagęścimy i skorygujemy linię brwi.
Metoda polecana również dla panów. 🙂

EFEKTY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI

Makijaż permanentny brwi pozwala na ich stałe i trwałe podkreślenie. Twoja twarz ma swój charakter zawsze i wszędzie, nawet podczas wizyty w basenie, saunie lub zaraz po przebudzeniu. Makijaż permanentny brwi to doskonałe rozwiązanie również dla osób które borykają się z utratą włosków brwiowych na skutek przebytej choroby lub ze względu na uwarunkowania genetyczne, czy wiek. Świetnie sprawdzi się u osób noszących okulary lub tych które nie malują się na co dzień, jednak pragną podkreślić swoją urodę.
Makijaż permanentny = komfort + piękny wygląd + zaoszczędzony czas.

Jeśli posiadasz już makijaż permanentny, poinformuj mnie podczas umawiania wizyty.
Kim jestem i jakie mam doświadczenie?
Odwiedź mój profil na facebooku i bądź na bieżąco. 🙂
Moje prace.
Cennik.
Kontakt.

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Emilia Kotowska