CZYM JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY UST?

Makijaż permanentny ust to sposób na trwałe podkreślenie Twoich ust. Makijaż permanentny jest zabiegiem o efekcie utrzymującym się przez długie miesiące, w których zapomnisz o codziennym konturowaniu. Dodatkową zaletą makijażu permanentnego ust jest możliwość ich optycznego powiększenia, skorygowania asymetrii warg oraz poprawienia  konturu. Wykonując makijaż permanentny ust możemy wybrać jeden z wielu odcieni pigmentu nadając im bardziej ponętny lub naturalny wygląd. Mamy do wyboru również kilka technik co pozwala na uzyskanie różnych rezultatów.

JAK WYGLĄDA ZABIEG MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST?

Makijaż permanentny ust polega na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, dzięki czemu zyskujemy trwałe podkreślenie urody. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu przez profesjonalną lingerystkę. Decydując się na makijaż permanentny ust mamy kilka metod oraz kolorów do wyboru. W zależności od oczekiwanego efektu wybieramy adekwatną metodę. Czas trwania zabiegu szacunkowo określany jest na około 2h.

METODY WYKONANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

Natural Lips

Przy zastosowaniu tej metody, nie koniecznie skupiamy się na powiększeniu ust, bardziej nadajemy im koloru. Metoda polecana głównie dla osób posiadających naturalnie pełne usta, polega na wprowadzeniu pigmentu w jednym kolorze na powierzchnię ust. Dzięki tej metodzie pokryjesz trwale kolorem swoje usta.

Babydoll Lips

Dzięki tej bezkonturowej technice pigmentacji, uzyskasz wrażenie miękkich i pełnych ust. W tym przypadku usta zostają napigmentowane delikatnie przenikającymi się kolorami, które dają im wrażenie młodzieńczego wyglądu.

Ombre

Technika ta jest wykorzystywana również podczas makijażu permanentnego brwi. Polega na cieniowaniu danego obszaru, od jaśniejszego do ciemniejszego pigmentu. W przypadku ust cieniowanie może zostać wykonane do środka lub na zewnątrz. (ciemniejszy kolor aplikujemy przy wnętrzu ust lub na ich konturze). Usta po zabiegu wykonanym metodą ombre sprawiają wrażenie optycznie większych.

3D

Usta wykonane metodą 3D są optycznie większe niż przed zabiegiem. Makijaż permanentny zostaje wykonany dwoma kolorami pigmentów, co nadaje im trójwymiarowego wyglądu. Usta zostają podkreślone, zaznaczone oraz optycznie powiększone.

Przeciwwskazania do zabiegu, metody pielęgnacji skóry pozabiegowej oraz regulamin mojego salonu znajdziesz klikając w tekst.
Zapoznaj się z nimi koniecznie 🙂

EFEKTY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO UST

Makijaż permanentny ust daje efekt ich trwałego podkreślenia. Dobierając odpowiednią, z wielu dostępnych metodę zyskujemy piękne usta, odporne na ścieranie się konturu oraz koloru. Otrzymujemy efekt pełniejszych, napigmentowanych, bardziej wydatnych ust, które pozostają nienaruszone przez długie miesiące.

Kim jestem i jakie mam doświadczenie?
Odwiedź
mój profil na facebooku i bądź na bieżąco. 🙂
Moje prace.
Cennik.
Kontakt.

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Emilia Kotowska