CZYM JEST PEELING LASEROWY BLACKDOLL?

Peeling laserowy BlackDoll, czyli laserowy peeling węglowy to zabieg zyskujący coraz większą popularność. Metoda ta skradła serca milionów kobiet, a jej popularność nie jest przypadkowa. Efekty jakie uzyskujemy po zabiegu są oszałamiające. Peeling laserowy BlackDoll to nieinwazyjna metoda głębokiego oczyszczenia skóry twarzy oraz dekoltu. Polega na użyciu wysokoenergetycznego lasera neodymowo – yagowego typu Q-Switch do naświetlania skóry pokrytej koloidalną pastą węglową. Po zabiegu uzyskujemy efekt głębokiego oczyszczenia i rozpromienienia skóry.

JAK WYGLĄDA ZABIEG PEELINGU LASEROWEGO BLACKDOLL?

Zabieg oczyszczania skóry metodą BlackDoll zaczynamy od dokładnego demakijażu i oczyszczenia skóry. Kolejnym etapem jest nałożenie maski z węglem aktywnym CPY. Maska pokrywa skórę wnikając w jej pory, zagłębienia i nierówności, absorbuje nadmiar sebum, zrogowaciały naskórek i wszelkie zanieczyszczenia. Laser emitujący fale świetlne o odpowiedniej długości, powoduje mikroeksplozje na powierzchni skóry. Pod wpływem pracy lasera maseczka węglowa wyparowuje, co powoduje usunięcie bakterii oraz zanieczyszczeń ze skóry. Czas trwania zabiegu szacunkowo określany jest na około 30 minut.

EFEKTY PEELINGU LASEROWEGO BLACKDOLL

Peeling laserowy BlackDoll głęboko oczyszcza skórę twarzy w nieinwazyjny i bezbolesny sposób. Usuwa bakterie i niechciany nadmiar warstwy naskórka oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych. Efekt anti-aging peelingu to zauważalna poprawa elastyczności skóry dzięki pobudzeniu włókien kolagenowych do odnowy. Peeling węglowy wyrównuje koloryt skóry, przebarwienia i blizny potrądzikowe. Zastosowanie tego rodzaju peelingu polecane jest w leczeniu trądziku, czyli stanów zapalnych na powierzchni skóry. (po uprzedniej konsultacji lekarskiej, ze względu na wyłączający czynnik stosowania zabiegu w przypadku zażywania retinoidów).

Skóra po zabiegu zostaje pozbawiona zanieczyszczeń, staje się gładsza, jaśniejsza i bardziej rozświetlona.

Kim jestem i jakie mam doświadczenie?
Odwiedź mój profil na facebooku i bądź na bieżąco. 🙂
Cennik.
Kontakt.

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Emilia Kotowska